Snaigės

Rankdarbiai » Auskarai

Snaigės

SNAIGIŲ MUZIKA Snaigės baltos ir žemė balta - Raibsta akys nuo balto dangaus. Tau patinka - širdis nekalta, Snaige virst ir jos ūžesiu gaust. Tiesias vieškelis baltas tolyn - Žvilgsi snaigės ant medžių šakų. Nebežvelk tu daugiau praeitin, Tegu gęsta tamsa, jau tegu. Kyla saulė ant balto dangaus - Veržias džiaugsmas iš tavo širdies. Snaigės krinta ir pradeda gaust. Ir baltam spinduly atsišviest. 1937m.Vytautas Mačernis

Mole 0

Gražus darbelis
Ir V. Mačernio žodžiai

RitaJfelt 0

Lediniai Kristut, labai puosnus

apsiveles 0

na gražu, bet foto tai šiaip sau, o ir Kalėdos čia tik perkeltine prasme.. gal dar pabandom su kokiu kitu darbeliu?

AstaRudak 0

kazkaip apsiveles ne nuotaikoje vis... papasokite mums kas tyra Kaledos

Liole 0

Aš taip manau, kad darbelis ne į temą Snaigės, sniego senis, kepurė su elniais, nufotografuota visiškai buitiniame fone, ir panašūs darbai, tai tikrai ne Kalėdų, o žiemos tema. Bet konkursas tai Kalėdinis

Kristut 0

Na man Kalėdos- tai sniegas, vaišių stalas, giminės ir draugai, papuošti namai, muzika ir "Vienas namuose" Šiais laikais ,kaip niekad visos parduotuvės blizga komerciniais blizgučiais...man nuo jų jau bloga, todėl ir nedarau jokių senių raudonnosių ir žalių eglučių, mano Kalėdos be blizgučių, tik labai laukiu sniego
Ačiū už komentarus, o kodėl foto šiaipsau? Juk atitinka naujus reikalavimus, argi ne?

GreRus 0

Sniego karalienei pasipuošti

AstaRudak 0

o man kaledos, sniegas, pusnis...zibancios griliandos, raudona ir balta
Tai dovanos kuriomis dalinasi. Karstine- tai skubejimas, pirkimas, ieskojimas kazko ipatingo, ir muzika siu svenciu tema.
religine prasme, tai gimtadienio svente kur kiekvienas atsinesa dovanu

DaliaD 0

Man šis darbas-tai Kalėdinis stebuklas

apsiveles 0

atleiskite, bet kas liaupsina šį rankdarbį man atrodo juokingi. Taip techniškai jis gal ir geras, neturiu prie ko prisikabinti, bet, tarkim, cituoju DaliaD "Man šis darbas-tai Kalėdinis stebuklas", arba saidainį "Sniego karalienei pasipuošti". Kur čia Kalėdos? Šis darbelis tinka bet kam, o nuotrauka tikrai ne mielos Kristut lygio. Greičiausiai čia kažkas prisijungė jos vardu ir pakišo jai nevykusią nuotrauką. Šešėliai išsidraikę bet kaip, tas rėmelis ant kurio pakabinta "negražiai išlenda".
Tai gal kruopštus darbelis, bet tikrai ne Kalėdinis stebuklas. Tokias "zajavkes" skaitau kaip nevykusį bandymą prisigerinti.

apsiveles 0

Jau pakeičiau sąlygas.. Kas yra Kalėdos?
Kalėdos: saulėgrįža, papuošta eglutė, senis šaltis, vežėčios su elniais, elfai, raudonai balti atributai, snieguolė, tam tikrais atvejais nykštukai, jėzaus gimimas, dovanos (bet ne bet kas, ką galima padovanoti, bet originalus įpakavimas ar kažkas tokio)
balta snaigė iš savęs nesukelia minčių apie Kalėdas, vienas briedis, arba "ledinai" auskarai taip pat.. reikia detalės, kuri vienareikšmiškai sukeltų tokias asociaciajas bent jau 51% žmonių. Baltai raudona snaigė yra visai kas kita. Eglutė nėra Kalėdos, o papuošta eglutė jau kalėdos ir nesvarbu mėlyna ji ar juoda.. jei ant jos žaisliukai tai - Kalėdos.
Iš kart sakau, kad daviau tik kelis pavyzdžius, nemėginkit aiškinti, jog visiems liepiu tai ir daryti, bet sąsajos turi būti būtinai!

Liole 0

Laikinu Apsivėlusio komentarus

Kristut 0

nu gerai gerai, supratau

Liole 0

Labai miela mūsų Kristute